article no.: 8749 M040.407.16.040.00
Authorised dealer
930.00
incl. VAT
Direct bank transfer price: 902.10
Direct bank transfer
Orders payed by direct bank transfer recieve a 3% discount.
Make an offer
Sie interessieren sich für diesen Artikel?
Machen Sie uns doch einen Preisvorschlag!
Beachten Sie unsere Niedrigpreisgarantie:
Product details
Men's watch
Automatic watch
Date display
Sapphire glass
Waterproof until 5 bar
  • Special features Glass bottom
    Swiss Made
  • Target group Men
  • Größe 40mm x 12mm
  • Material Smooth leather
  • Colour Brown
  • Strap buckle Tang buckle
  • Drive Automatic
  • 5 bar