article no.: 8713 M038.430.11.031.00
Authorised dealer
920.00
incl. VAT
Direct bank transfer price: 892.40
Direct bank transfer
Orders payed by direct bank transfer recieve a 3% discount.
Make an offer
Sie interessieren sich für diesen Artikel?
Machen Sie uns doch einen Preisvorschlag!
Beachten Sie unsere Niedrigpreisgarantie:
Product details
Men's watch
Automatic watch
Date display
Sapphire glass
Waterproof until 10 bar
  • Special features Glass bottom
    Swiss Made
  • Größe 42mm x 11mm
  • Glass Sapphire glass
  • Shape round
  • Material Stainless steel
  • Colour Silver
  • Drive Automatic
  • Functions Date
    Luminous hands / digits
    Weekday display
  • 10 bar