article no.: 3228 T127.407.11.351.00
Authorised dealer
925.00
incl. VAT
Direct bank transfer price: 897.25
Direct bank transfer
Orders payed by direct bank transfer recieve a 3% discount.
Other versions:
Gentleman Powermatic 80 Silicium Herrenuhr Silber
T127.407.11.041.00
Gentleman Powermatic 80 Silicium
T127.407.11.051.00
Gentleman Powermatic 80 Silicium Automatikuhr
Sie interessieren sich für diesen Artikel?
Machen Sie uns doch einen Preisvorschlag!
Beachten Sie unsere Niedrigpreisgarantie:
Product details
Men's watch
Automatic watch
Date display
Sapphire glass
Waterproof until 10 bar
  • Special features Swiss Made
  • Größe 40mm x 11mm
  • Glass Sapphire glass
  • Shape round
  • Material Stainless steel
  • Colour Silver
  • Drive Automatic
  • Functions Date
  • 10 bar