article no.: 3213 T137.207.11.111.00
Authorised dealer
825.00
incl. VAT
Direct bank transfer price: 800.25
Direct bank transfer
Orders payed by direct bank transfer recieve a 3% discount.
Other versions:
PRX Powermatic 80 35mm
PRX Powermatic 80 35mm
T137.207.11.351.00
PRX Powermatic 80 35mm
PRX Powermatic 80 35mm
T137.207.33.021.00
Sie interessieren sich für diesen Artikel?
Machen Sie uns doch einen Preisvorschlag!
Beachten Sie unsere Niedrigpreisgarantie:
Product details
Automatic watch
Date display
Sapphire glass
Waterproof until 10 bar
  • Special features Glass bottom
    Swiss Made
  • Größe 35mm x 11mm
  • Glass Sapphire glass
  • Shape Tonneau/Oval
  • Material Stainless steel
  • Colour Silver
  • Drive Automatic
  • Functions Date
    Luminous hands / digits
  • 10 bar