article no.: 3340 857.020.SB
Authorised dealer
incl. VAT
Direct bank transfer price: 2,861.50
Direct bank transfer
Orders payed by direct bank transfer recieve a 3% discount.
Sie interessieren sich für diesen Artikel?
Machen Sie uns doch einen Preisvorschlag!
Beachten Sie unsere Niedrigpreisgarantie:
Product details
Men's watch
Automatic watch
Date display
Sapphire glass
Waterproof until 20 bar
  • Type Pilot's watch
  • Größe 43mm x 12mm
  • Glass Sapphire glass
  • Shape round
  • Material Stainless steel
  • Colour Black
  • Drive Automatic
  • Functions Date
    Luminous hands / digits
    Time zones / World time
  • 20 bar