article no.: 3318 544.010.SB
Authorised dealer
incl. VAT
Direct bank transfer price: 1,552.00
Direct bank transfer
Orders payed by direct bank transfer recieve a 3% discount.
Sie interessieren sich für diesen Artikel?
Machen Sie uns doch einen Preisvorschlag!
Beachten Sie unsere Niedrigpreisgarantie:
Product details
Men's watch
Automatic watch
Date display
Sapphire glass
Waterproof until 20 bar
  • Special features Glass bottom
  • Größe 38mm x 10mm
  • Glass Sapphire glass
  • Shape Tonneau/Oval
  • Material Stainless steel
  • Colour Silver
    Grey
  • Drive Automatic
  • Functions Date
    Luminous hands / digits
  • 20 bar