article no.: 3132 M1-52-42-LK
Authorised dealer
incl. VAT
Direct bank transfer price: 2,900.30
Direct bank transfer
Orders payed by direct bank transfer recieve a 3% discount.
Sie interessieren sich für diesen Artikel?
Machen Sie uns doch einen Preisvorschlag!
Beachten Sie unsere Niedrigpreisgarantie:
Product details
Men's watch
Automatic watch
Date display
Sapphire glass
Waterproof until 10 bar
  • Target group Men
  • Colour Silver
  • Material Stainless steel
  • Größe 42mm x 12mm
  • Glass Sapphire glass
  • Shape round
  • Material Metal
  • Colour Silver
  • Drive Automatic
  • Functions Date
  • 10 bar